گوگل چراغ سبز Go 1.6

green_traffic_light-100576631-primary.idge

نسخه جدید ویژگی های HTTP / 2 پشتیبانی، جمع آوری زباله های بهبود یافته، و بنادر به آندروید و لینوکس
گوگل نسخه ۱٫۶ از زبان برنامه نویسی متن باز برو منتشر کرده است، این برنامه شامل بهبود HTTP / 2 حمایت و جمع آوری زباله.

“go 1.6 اضافه می کند پشتیبانی شفاف در خالص بسته / HTTP برای HTTP/2 پروتکل جدید،” انتشار یادداشت دولت است. “برو کلاینت و سرور به طور خودکار در هنگام استفاده از HTTPS استفاده خواهد کرد HTTP / 2 است.»
در یک پست وبلاگ، اندرو جرارد گوگل پشتیبانی از HTTP / 2 به نام “تغییر مهم ترین” در انتشار، با تجدید نظر آوردن منافع پروتکل جدید به پروژه مانند بر برو-سبد خرید وب سرور. او در غیر این صورت توصیف ارتقاء، هفتم عمده نسخه پایدار از زبان، به عنوان افزایشی بیش از go 1.5، که در ماه اوت گذشته منتشر شد.

این تیم با جمع آوری زباله می tinkered، شامل مکث کمتر از نسخه ۱٫۵، به ویژه برای برنامه های بزرگ است، اما برنامه ها ممکن است لزوما اجرای سریع تر. “مثل همیشه، این تغییرات تا به طور کلی و متنوع است که اظهارات دقیق در مورد عملکرد مشکل است می باشد. برخی از برنامه ها ممکن است سریع تر اجرا، برخی از آهسته تر،” با توجه به انتشار یادداشت ها.

جرارد بیشتر اشاره کرد که “عملکرد برنامه های ساخته شده با go 1.6 شبیه به کسانی که ساخته شده با برو ۱٫۵ باقی مانده است.” در زمان اجرا، در عین حال، اضافه کرده است تشخیص بسیار سبک وزن و سوء استفاده همزمان از نقشه ها، برای جلوگیری از goroutines متعدد از نوشتن به یک نقشه به صورت همزمان.

قابلیت CGO، ترویج قابلیت همکاری بین C و کد برو، نیز می شود توجه. “کاربران از CGO باید از تغییرات عمده در قوانین برای به اشتراک گذاری اشاره گر بین برو و کد C آگاه باشند،” جرارد گفت که قوانین طراحی شده اند به اطمینان حاصل شود که چنین کد C می توانید با جمع آوری زباله برو همزیستی و در حین اجرای برنامه بررسی می شود، به طوری که کد ممکن است تغییرات نیاز برای جلوگیری از سقوط. ”
نسخه ۱٫۶ نیز از ویژگی های پورت تجربی به پلت فرم آندروید بر روی پردازنده های ۳۲ بیت x86 و لینوکس را بر روی ۶۴ بیتی پلت فرم MIPS. گوگل شده است با استفاده از تجربه برو برای ساخت برنامه های اندروید و iOS از طریق NDK (بومی کیت توسعه). بدون هیچ تغییری به زبان مشخصات خود را در Go 1.6 وجود دارد، اما گوگل وعده خود را از سازگاری با نسخه های قبل حفظ می کند.

لایک
لایک دوست داشتم ها ها خیلی عالیه! این دیگه چیه! خیلی چرت بود!

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *