عکس های بیشتر از سامسونگ Galaxy S7 (و S7 edge)

عکس های بیشتر از سامسونگ Galaxy S7 (و S7 edge)

gsmarena_002

به طور طبیعی، فقط چند روز قبل از واقعه پایه Galaxy S7 و S7 EDGE برای بسیاری مطرح و زاویه بیشتر و برای چشم ما به جشن بر عکس.

علاوه بر این، ظاهر فیزیکی S7 Galaxy خیلی متفاوت از سلف خود است. منحنی که لبه Galaxy S7 و S7 را برجسته تر و دور از آن دسته از S6 یا آی فون.
دست انداز قطعا تغییرات با برخی از انقباض نشان داده است. ، شایعه جدید ظاهر آن هنوز هم کمی مشکل به تایید امکان کاهش تعداد پیکسل سنسور دوربین از دوربین ۱۶MP S6 به ۱۲٫۱mp ممکن مربوط.

سر را به منبع لینک در عناوین اندیشه به اتمام بار لب به لب عکس از لبه Galaxy S7 و S7.

 

Samsung-Galaxy-S7-Edge-LEAK-AH-16-1600x826

کلوزآپ از تنظیمات دوربین تمام ۴ لبه جلو عقب و برخی از نمایش اطلاعات نرم افزار در S7 Galaxy یافت وجود دارد. عکس تلفن کنار حاکم به بهتر گیج اندازه واقعی وجود دارد.
سامسونگ یک رویداد برای این یکشنبه ۲۱ فوریه اعلام S7 Galaxy و Galaxy S7 EDGE در طول کنگره جهانی موبایل برنامه ریزی شده است. این نشت از ریختن به طور مستمر از الات متوقف نشده است و ما بسیار خوشحال به شما نگاه منحصر به فرد S7 Galaxy و Galaxy S7 edge از تقریبا هر زاویه. ما ارائه شده تصاویر از منبع است که واحد های خرده فروشی از پیش از هر دو دستگاه در اختیار خود و دلایل بسیار روشن ما نمی خواهد فاش چگونه و یا جایی که این تصاویر را در اختیار ما می آمد.
لبه Galaxy S7 و قابلیت نمایش بزرگتر در ۵٫۵ اینچ, S7 Galaxy 5.2 اینچ صفحه نمایش در مقایسه شده. تصویر بالا را تا حدی تایید می کند و اگر ما در تصویر زیر را، به عنوان اینکه S7 edge Galaxy خواهد شد بسیار بلندتر از نمایش مورب، اخبار خوب برای کسانی که به دنبال یک صفحه نمایش بزرگتر بدون به خطر انداختن در قابلیت حمل خواهد شد که به نظر می رسد.

Samsung-Galaxy-S7-Edge-LEAK-AH-14-1600x1066

ما همچنین تصاویر صفحه اصلی، که نشان می دهد سامسونگ پرداخت برجسته برجسته و خطرناکترین در میان اجزاء معمول گوگل می شود. انتظار می رود، نمایش زیبا و تیز به نظر می رسد و به وضوح مانند پانل چهار HD به چشم ما می رسد. یا نه هر گونه حرکت بیشتر از سال گذشته نرم افزار وجود دارد سخت است بگویید، و منبع ما قادر به ارائه در هر بیشتر تصاویر از این، حداقل در زمان نوشتن است. در زیر تصویر، نه تنها خوب نزدیک تا از برنامه ها در صفحه اصلی، بلکه آنچه برخی از سنسورهای بیشتری احتمالا کنترل همیشه بر روی صفحه نمایش شبیه به سنسور بر روی دستگاه های موتورولا به نظر می رسد می بینیم؟ با این وجود، این چیزی است که ما در نشت قبلی دیده نشده هستند

Samsung-Galaxy-S7-Edge-LEAK-AH-08-1600x1066

ما به اندازه کافی خوش شانس هستیم که از کلوزآپ نمای صفحه از منوی تنظیمات ارسال شد. جای تعجب نیست، ما می توانید ببینید که اندیشه Marshmallow 6.0.1 پردازنده است، اما ما همچنین می توانید سطح امنیتی به روز رسانی ژانویه۱ st 2016 و حتی ناکس نسخه، که به نظر می رسد به ۲٫۶ اینجا را. بنابراین امکان سامسونگ برخی از ویژگی های جدید برای اضافه کردن به مجموعه های امنیتی خود را داشته باشد اما ما باید صبر کنید و ببینید برای اطمینان S6 Galaxy پارسال با ناکس نسخه ۲٫۴, راه اندازی شد.

Samsung-Galaxy-S7-Edge-LEAK-AH-06-1600x1066

یکی از قطعات به شدت در این باورند خط Galaxy S7 دستگاه یا دستگاه را با پورت microUSB و یا پورت USB نوع C راه اندازی شده است. در تصاویری که ما ارائه شده ایم، چند عکس نمایش دستگاه حمل استاندارد به دنبال پورت microUSB وجود دارد.
در حالی که ما قادر به تایید یا نه با دوربین ۱۲٫۱ مگاپیکسلی آغاز خواهد کرد S7 Galaxy و Galaxy S7 Edge، مثل اینکه دوربین دست انداز از اطراف آن به نظر می رسد که تمام شایعات تا کنون پیشنهاد کرده پشت دستگاه قطعا در یک رژیم غذایی قرار داده است. آن را کمی سخت است اما قوز کردن دوربین اینجا کاملا همچون آن استفاده می شود به بیرون زده است.

Samsung-Galaxy-S7-Edge-LEAK-AH-05-1600x1066

بدیهی است بزرگ برای گرفتن نگاه نزدیک در دستگاه قبل از راه اندازی آن را مانند این، اما ما هنوز به آنچه سامسونگ اعلام این یکشنبه منتظر هستیم، و این مطمئنا رفتن به ارزش خواندن در زمان می آید. در ضمن، ما شما را با smorgasbord عکس در گالری زیر ترک می کند.

منبع: واحد تکنولوژی و فناوری

لایک
لایک دوست داشتم ها ها خیلی عالیه! این دیگه چیه! خیلی چرت بود!

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *