نا امنی hoverboard برای کاربران

hoverboard deathtrap بالقوه است.

hoverboards-4451

Hoverboards “ژست بی دلیل خطر آتش سوزی” اگر آنها را ملاقات نمی استانداردهای ایمنی داوطلبانه، کمیسیون ایمنی محصولات مصرف کننده ایالات متحده در نامه روز پنجشنبه به تولید کنندگان و وارد کنندگان و خرده فروشان گفت. هیچ hoverboard در حال حاضر در بازار مطابق با آن استانداردها که پوشش همه چیز را از تخته سیستم برقی به برچسب زدن.

CPSC همچنین گفت که این ممکن است دست گرفتن یا یاد hoverboards که استانداردها را نمی برآورده.

نقد این کمیسیون آخرین پیچ تاریخ عجیب و غریب hoverboards، محبوب اگر misnamed حالت حمل و نقل است که محبوبیت زیادی به دست آورد سرمربی امیدوار بود به نوار تیم از استفاده از آنها جلوتر از سوپر باول. تخته تعادل خود مورد داغ شد سال گذشته پس از مشاهیر مانند جاستین و کندال جنر ارسال عکس های خود را زیپ اطراف (و افتادن) تخته.

اما پس از گزارش های تخته اشتعال و یا انفجار شروع نورد در دسامبر گذشته فقط به سرعت، hoverboards از اسباب بازی باید به خطر سلامت دگرگون. در سه ماه گذشته تنها، CPSC گزارش آتش سوزی hoverboard 52 نتیجه در بیش از ۲ میلیون دلار در صدمه به اموال را دریافت کرده است.

آژانس گفت: اگر تخته تعادل خود رعایت استانداردهای تازه مشخص شده بسیاری از این حوادث شده می توانست مانع.

“اگر اسکوتر خود متعادل خود مشتعل و سوزاندن، مصرف کنندگان صدمه جدی و یا مرگ در معرض خطر” نوشته رابرت هاول اقدام مدیر دفتر پذیرش CPSC و عملیات میدانی در نامه.

مصرف کنندگان که در حال حاضر خود به hoverboard غیر UL گواهی باید سازنده تماس بگیرید و تقاضا بازپرداخت، گفت: CPSC. مصرف کنندگان باید با استفاده از هر hoverboards uncertified متوقف و اجازه دهید باتری در دستگاه اجرا کردن، آژانس توصیه می شود.

این اقدام CPSC تنهایی فراخوان نیست، اما به احتمال زیاد به یاد می آورد و به موقع از تولید کنندگان عمده و خرده فروشان. شرکت هایی که در ادامه  فروش hoverboards که استانداردهای برآورده ندارد جازات مدنی و کیفری دارد

 

منبع: واحد فناوری

 

 

لایک
لایک دوست داشتم ها ها خیلی عالیه! این دیگه چیه! خیلی چرت بود!

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *