ال جی G5 پرده برداری شد

ال جی G5 با طراحی مدولار، دو دوربین در پرده برداری شد

gsmarena_001 (3)

G5 دارای یک “مایع فلزی” بدن و شیشه ای اریب در جلو؛ حتی شکاف آنتن از بین بردن خطوط کامل آن است. تنها یک درز در قسمت پایین وجود دارد.

اولین افزودنی گرفتن دوربین، LG بادامک اضافه شده است. این می افزاید: ۱۱۰۰mAh باتری و سخت افزار کنترل – کلید شاتر سخت افزاری، یک دکمه ویدئو، شماره گیری زوم. پس از آن یک بنگ و Olufsen DAC وجود دارد برای کیفیت بهتر صدا.

یکی از صفحه نمایش نوع منحصر به فرد دوربین دوگانه

به G5 ال جی ۵٫۳” ال سی دی با همواره در حالت. این ویژگی به حافظه اختصاص داده شده و قدرت sipping تراشه ثانویه که چیپست اصلی می توانید رفتن به خواب در حالی که صفحه نمایش باقی می ماند در ۲۴/۷٫ تراشه قرار دادی جرعه فقط ۰٫۸% باتری در هر ساعت.

gsmarena_002 (3)

دو selfie دوربین ایده از V10 به G5 بیش از حد, اما به عنوان دوربین اصلی مهاجرت است. یک دوربین ۷۵ درجه میدان دید (FoV) و سنسور ۱۶MP، دوربین دوم بسیار گسترده تر، ۱۳۵ درجه و ۸MP سنسور است. تصاویر از دوربین های هر دو می تواند با اثرات مختلف و پیش نمایش زمان واقعی در هم ادغام.

gsmarena_003 (1)
در نهایت، مشخصات “منظم”. G5 ال جی مجهز به تراشه ۸۲۰ Snapdragon با ۴ گیگابایت RAM است. ذخیره سازی ۳۲ GB در هیئت مدیره و اسلات کارت حافظه microSD است. است ۵/۷ – ۸ میلی متر ضخامت و بسته small-ish 2, 800mAh باتری. در زیر دو دوربین حسگر اثر انگشت است.

gsmarena_004 (1)
gsmarena_005 (1)gsmarena_006 (1)

G5 ال جی در اوایل ماه آوریل در گروه اولیه کشور راه اندازی خواهد شد.

منبع: واجد فناوری

لایک
لایک دوست داشتم ها ها خیلی عالیه! این دیگه چیه! خیلی چرت بود!

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *