رژ لب جامد یا مایع؟!

رژ لب مایع در مقایسه با رژ لب جامد

‎ یکی از مهم‌ترین اجزای آرایش زنانه رژ لب است که بر روی زیبایی چهره و تیپ تأثیر به سزایی دارد. رژهای لب‌ به دو دسته کلی تقسیم می‌شود. رژ لب مایع و رژ لب‌ جامد. در ادامه این مقاله با مزایا و معایب هر دو نوع آشنا خواهید شد.

مزایا و معایب رژ لب مایع

رژ لب مایع از ترندهایی بود که در اوایل دهه ۲۰۰۰ باب شد و اکنون به نظر می‌رسد عمر آن در حال اتمام است اما بعضی خانم‌ها از رژ لب مایع استفاده می‌کنند چون معتقدند کاربری آسان‌تری دارد و نمای بهتری در مقایسه با رژهای معمولی به چهره می‌دهد. البته در انتخاب این نوع رژ‌ها حتماً دقت کنید زیرا رنگ‌های بسیار روشن یا بسیار تیره ممکن است نمای ناخوشایندی در چهره شما ایجاد کند. خانم‌هایی که می‌خواهند با یک بار استفاده از رژ تا مدت زمان طولانی نیاز به تجدید آرایش نداشته باشند باید از رژهای مایع استفاده کنند. به یاد داشته باشید برای استفاده از رژهای مایع بهتر است از قلم موی ویژه این کار استفاده کنید.

مزایا و معایب رژ لب جامد

رژ لب جامد ظاهر بزرگسالانه‌تر و منظم‌تری به شما می‌دهد و این که هر دو ساعت یک بار تجدید شود شاید مسئله آزاردهنده‌ای باشد اما عیب بزرگی محسوب نمی‌شود. به طور کلی می‌توان گفت رژهای جامد برای مهمانی‌ها و مجالس انتخاب مناسب‌تری هستند تا رژ لب مایع. این مدل رژ لب هرگز از مد نمی‌افتد و تنوع بالایی در رنگ و بافت دارد و انواع مات یا براق یا اکلیلی آن را نیز می‌توانید تهیه کنید.

نکته
بیشتر رژلب‌ها حاوی لوسیون، ویتامین‌های مختلف، مواد ضد آفتاب، روغن، الکل، رنگدانه و موم هستند. در رژهای مختلف مواد شیمیایی و مواد طبیعی به کار می‌رود اما مسئله اصلی میزان استاندارد بودن هرکدام از آن‌هاست که هنگام خرید هر نوع رژ لبی باید به آن توجه کنید.

لایک
لایک دوست داشتم ها ها خیلی عالیه! این دیگه چیه! خیلی چرت بود!
1

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *